Заммера Сум на службовому авто катає продавців харчів

Учора сумський адвокат Олександр Соколов анонсував гучний корупційний скандал за участю посадовців мерії. Як з’ясувалося, ідеться про нецільове використання службового авто заступником міського голови Володимиром Войтенком:

«29 листопада 2016 року під час поїздки до міста Харків на судове засідання, помітив автомобіль Volkswagen Passat, державний номер ВМ 0281 АТ, який за попередньою інформацією закріплений для службового користування за першим заступником міського голови міста Суми – Войтенко Володимиром Володимировичем.

З метою з’ясування підстав перебування даного автомобіля в Харкові, я підійшов до нього і помітив чотирьох осіб включаючи водія, а саме: начальника правового управління Сумської міської ради Чайченка О.В., його підлеглу Корнієнко А. та невідому особу, яка на відеозаписі підтвердила, що є представником ТОВ «НАШ СУПЕРМАРКЕТ».
Відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, одним із засновників ТОВ «НАШ СУПЕРМАРКЕТ» (код 37655407) є Пономаренко Ірина Вячеславівна
(адреса проживання: 40024, місто Суми, вулиця Харківська, 38, кв. 13), яка перебуває у шлюбі з Войтенком Володимиром Володимировичем.
Водій та пасажири вищезазначеного автомобіля відмовилися надавати пояснення з приводу перебування у вказаному автомобілі представника ТОВ «НАШ СУПЕРМАРКЕТ».

Таким чином, за наші кошти на службовому автомобілі у відрядження їздить представник приватної фірми, яка належить дружині першого заступника міського голови».

Заммера Войтенка звинувачують у порушенні Закону України «Про запобігання корупції», що забороняє  використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Поділитися в соціальних мережах