“Звільнений” мер подав апеляційну скаргу до суду

Мер Конотопа Артем Семеніхін подав апеляційну скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду. У ній він оскаржує рішення Сумського адмінсуду, який відмовив у задоволенні його заяви.

Як ми повідомляли, Сумський окружний адмінсуд розглянув та не задовольнив заяву про забезпечення позову до Конотопської міської ради, в якій позивач просив зупинити дію рішення «Про дострокове припинення повноважень міського голови» та заборонити будь-які дії нового керівництва міста до ухвалення остаточного рішення по справі.

«Апеляція полягає в тому, що незаконно були внесені відомості до держреєстру ЄДРПОУ, і в тому, що депутати не мали права збиратися і проводити якісь там фейкові сесії. Вже була оголошена перерва», — прокоментував Семеніхін.

Нагадаємо, що 28 серпня вчергове не вдалося провести 26-ту сесію Конотопської міської ради. Частина депутатів знову провела власне засідання у приміщенні Конотопської районної ради. Результати голосування депутатів з’явилися на офіційному сайті Конотопської міської ради ввечері 28 серпня. Зокрема, 26 депутатів без міського голови та секретаря міської ради голосували за дострокове припинення їх повноважень, прийняття бюджету, обрання нового секретаря міської ради, керуючого справами міськвиконкому та заступників міського голови.

Поділитися в соціальних мережах