Поліція затримала серійного “домушника”

До Шосткинського відділу поліції надійшло кілька повідомлень від місцевих жителів про скоєння крадіжок. Власники обібраних будинків скаржилися на невідомого зловмисника, який, пошкодивши замки, проникав до приміщень та виносив найбільш цінні речі: газонокосарка, бензопила, водяний лічильник, рушники, постільна білизна тощо.

Дослідивши залишені злодієм сліди та проаналізувавши ряд інших факторів, правоохоронці дійшли висновку, що всі ці крадіжки – справа рук однієї людини.

Відтак, провівши ряд оперативно-розшукових заходів, полісмени з‘ясували особу «незваного гостя» – ним виявився раніше неодноразово судимий 25-річний місцевий мешканець. Молодого чоловіка розшукали та опитали. За словами підозрюваного, деяке викрадене з викраденого майна він залишав собі, інше – продав, витративши гроші на власні потреби.

Наразі правоохоронці вилучили та повернули власникам частину поцуплених речей. Кримінальне провадження відкрите за ознаками ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України вже спрямоване до суду. За скоєне чоловіку загрожує до шести років позбавлення волі.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах