Поліція знайшла невідомого, який проникав до тамбурів квартир

За короткий проміжок часу до поліції Шостки звернулися кілька мешканців багатоповерхівок. Заявники скаржились на невідомого, який пошкоджував вхідні замки до тамбурів квартир, проникав у середину і викрадав звідти цінні речі: велосипеди, самокат, дитячі санчата.

«Вжитими оперативно-пошуковими заходами, співробітники кримінальної поліції в короткий час встановили особу підозрюваного, – говорить Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Ним виявився 29-річний чоловік, який вже має кілька судимостей за скоєння різних видів кримінальних правопорушень. Зі слів підозрюваного, викрадаючи та збуваючи за готівку чужу власність, він вирішував свої фінансові проблеми».

Правоохоронці вже зібрали доказову базу, яка підтверджує причетність підозрюваного до скоєння чотирьох таких крадіжок. Поліцейським вдалось не тільки відшукати зловмисника, але й повернути частину викраденого законним власникам.

Наразі матеріали кримінального провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» вже спрямовані до суду. В разі визнання чоловіка винним у скоєнні цих крадіжок, йому загрожуватиме кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Поділитися в соціальних мережах