Атракціон, на якому травмувалася дитина, продовжує працювати

Як ми повідомляли, 4 серпня у дитячому парку «Казка» травмувалася дитина. 7-річний хлопець отримав розсічення шкіри голови під час проходження одного з маршрутів атракціону.

Атракціон складається з трьох різних маршрутів, складність маршруту обирає інструктор в залежності від фізичних можливостей дитини Дитина, яка травмувалась на цьому атракціоні минулої суботи, прямувала за маршрутом номер 2. Це для тих, хто зростом вище за метр і 10 сантиметрів.

«Для проходження першого маршруту дитині достатньо зрісту 1 метру 10 см, якщо дитина нижча, ми її не допускаємо на маршрут, для другого- 1,35 см, та для третього –1,45. Ролик задів голову хлопцю, я одразу піднявся на платформу, зняв хлопця та відвів його до нашої каси. Там я зняв з нього систему та надав першу медичну допомогу”, – розповів інструктор атракціону Данило Токмаков.

Хлопчик був після надання першої медичної допомоги доставлений для подальшого обстеження і лікування у нейрохірургічне відділення сумської обласної клінічної лікарні.

«Канатне містечко» – один із трьох атракціонів, що належать приватному підприємцю В’ячеславу Михайлику. У директора дитячого парку до підприємця претензій немає:

Поділитися в соціальних мережах