Бійцям роти “Суми” зробили подарунок

Випадково дізнавшись, що для більш якісного виконання службово-бойових завдань у зоні АТО бійцям роти поліції особливого призначення «Суми» необхідні запчастини та комплектуючі до автотранспорту, волонтери зробили їм подарунок і привезли необхідне.

У розташування підрозділу по закінченні робочого дня прибула заступник голови Сумської облради Тетяна Головко та помічник народного депутата України Олексія Кириченка, громадський активіст і підприємець Микола Горобець.

Гості привезли автомобільні акумуляторні батареї для службового транспорту та зарядний пристрій до них українського виробництва, передає Відділ комунікації ГУНП в Сумській області.

Командир роти «Суми» ГУНП в Сумській області В’ячеслав Драновський відзначив, що якісні акумулятори й справді дуже необхідні в автівки, які щодобово по кілька разів виїжджають на охорону громадського порядку в населених пунктах Донеччини, доставляють бійців на блокпости, зачистки територій у «сірій» зоні від терористів та іншого кримінального елементу.

pm353image002

Поділитися в соціальних мережах