Діти грають у баскетбол за колючими дротами

В одному з дворів міста Ромни на вулиці Гетьмана Мазепи розташований ігровий майданчик, на якому діти різного віку сходяться для гри у футбол, баскетбол чи інших забав. Щоби якийсь шибеник випадково не “пошпурив” м’яча у вікно прилеглих будівель, по периметру територію ще за царя панька огородили сіткою. Та все, що від сітки залишилося сьогодні – порване плетіння, металеві дроти, що стирчать на всі боки, завалені стійки… Батьки всерйоз переймаються, щоб малеча  не травмувалася, не говорячи вже про те, що постійно діти залишають на дротах клапті свого одягу.

Директор ПП “Марс”, яке обслуговує прилеглі будинки, Віра Лисенко говорить, що огорожу робили ще “до нашої ери “, за радянських часів,  звісно, вона зносилася:

«Ми латали її своїми силами, варили стовпці, фарбували. Але в нас на балансі вона не числиться». Жінка говорить: неодноразово писали звернення до депутатів допомогти, але безрезультатно. Єдине, що в силах працівників ПП «Марс» – “підстригти” дроти, які розходяться на всі боки, щоб хоча б убезпечити дітей від загрозливої випадковості.

Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Євген Лазун повідомив, що господаря в сітки немає. Ще коли завод АТС будував гуртожиток для своїх працівників, заодно облаштував і дитячий майданчик, відтак і сітку встановив. На баланс передана вона не була, тому зараз у такому аварійному стані.

Виходить, замінити плетіння можуть або ж небайдужі депутати, або самі батьки, які переймаються здоров’ям своїх дітей.

Джерело: http://www.novpoglyad.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах