Із Сумщини вивезуть небезпечні хімікати

З’явився реальний шанс вивезти гептиловмісні хімічні речовини, які зберігаються на території Шостки та району. Про це на минулій сесії міськради повідомила начальник управління з надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко.

«Є організація, яка нам пропонує свої послуги, – провести роботу по знищенню цих речовин», – поінформувала чиновниця. Йдеться про підприємство Міністерства оборони України. Воно готове приступити до роботи, пише shostka.info.

За словами Ольги Ткаченко, вирішується питання зняття арешту з хімікатів, що зберігаються на Шосткинщині. Справа в тому, що на даний час Конотопський суд розглядає справу про екологічну катастрофу, яка сталася в Шостці і районі в кінці квітня 2015 р.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах