На гасіння 5-поверхівки витратили 10 тонн води

5 листопада о 19:21 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про пожежу в одній із квартир житлового будинку на 5 господарів за адресою пр. Миру в м. Конотоп. Про пожежу повідомили мешканці сусіднього будинку, які побачили дим та полум’я на веранді будинку. На місце події було направлено черговий караул 12 Державної пожежно-рятувальної частини.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що вогнем охоплено веранду на площі до 10 кв. м та покрівлю на площі до 45 кв. м однієї з квартир. Існувала загроза подальшого поширення вогню на інші квартири. Для безперебійної роботи пожежно-рятувальних підрозділів автоцистерни довелося дозаправляти від пожежного гідранта, який розташований на відстані до 100 м від осередку горіння.

О 19:36 пожежу було локалізовано, о 21:02 – витративши на гасіння 10 тонн води, повністю ліквідовано та не допущено значних матеріальних збитків.

Усього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Поділитися в соціальних мережах