На Сумщині дотепний “Перець ФМ” замінили спокійним радіо “Relax”

Вчора, 30 червня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення переоформити позивні однієї з радіостанцій, яка працювала на території Конотопа. Замість неї з 1 липня з’явилася інша радіостанція.

Як стало відомо, з радіопростору Конотопа зникла радіостанція «Перець ФМ», яка раніше працювала на частоті 107.1 FM. На вказаній частоті нині веде мовлення радіо, що має позивний «Легке та спокійне радіо Relax».

За інформацією Нацради, порівняно з концепцією «Перець ФМ» формат залишився незмінним — розважально-інформаційним. Разом з цим, як вказують у відомстві, нова радіостанція має більший обсяг програм власного виробництва та більшу кількість національного продукту. Відзначається, що частка пісень українською мовою становитиме 25%, частка пісень мовами ЄС — 60%.

Мережа радіо Relax розширилась з 8 до 26 міст України. Наразі радіостанція веде мовлення у 10 обласних центрах (Запоріжжя, Чернігів, Черкаси, Суми, Кропивницький, Житомир, Хмельницький, Луцьк, Рівне та Тернопіль), а також Кривий Ріг (Дніпропетровська область), ще 12 частот — невеликі населені пункти: Краматорськ Донецької області, Старобільськ Луганської області , смт Чаплинка Херсонської області, Конотоп Сумської області, Первомайськ Миколаївської області, Ковель та с. Підгайці Волинської області, Дубровиця та смт Зарічне Рівненської області, Кам’янець-Подільський Хмельницької області, Хуст та с. Косівська поляна Закарпатській області.

Поділитися в соціальних мережах