На Сумщині обікрали підприємство

Одразу у двох крадіжках та одному угоні підозрюється 58-річний житель одного з сіл Тростянецького району. Чоловік скористався тим, що потерпілі залишили свої помешкання незамкненими, виніс звідти телевізор, електрообігрівач та велосипед. А потім ще й угнав з подвір’я свого односельця мопед. Все викрадене поліцейські відшукали та повернули власникам, а самому зловмиснику наразі загрожує кримінальна відповідальність як за скоєні крадіжки так і за угон.

Одразу чотирьох викрадачів мобільних телефонів викрили поліцейські в Липоводолинському, Конотопському, Кролевецькому та Недригайлівському районах. В першому випадку – 53-річна жінка поцупила телефон у свого односельця, коли той порався на власній присадибній ділянці. А в другому – на крадіжці телефону та 300 гривень готівки з приміщення лікувального закладу «погорів» 41-річний житель одного з сіл Конотопського району. Ще дві крадіжки мобільних «гаджетів» скоїли знайомі потерпілих, які на той час перебували у них в гостях. 

А в Охтирському районі поліцейські встановили особу викрадача восьми секцій металевої огорожі одного з підприємств районного центру. Ним виявився 44-річний місцевий житель, який в такий спосіб намагався вирішити свої фінансові проблеми.

За всіма цими фактами в поліції відкриті відповідні кримінальні провадження та проводяться слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах