На Сумщині оголосили штормове попередження

Як доповів начальник Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександр Пономарьов, наразі погода в області характеризується посиленням вітру до 15-20 м/с, а також погіршенням погодних умов, що обумовлено виходом циклону з півдня. Опади на півдні – у другій половині дня, а в обласному центрі – під вечір.

У ніч на 28 лютого погодні умови будуть ускладнюватися – очікується сильний сніг, хуртовина, перемети, температура повітря – 12-17 градусів морозу, вдень – 5-10 градусів нижче нуля.

Синоптики прогнозують найскладнішу ситуацію з 1 березня, коли температура повітря вночі становитиме 19-24 градуси нижче нуля, удень – 10-15 градусів морозу. Очікується також хмарність, сильний сніг, хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця, вітер 15-20 м/с.

Нагадуємо, що для надання допомоги населенню у період низьких температур, особливо малозахищеним верствам, на території області організовано роботу 547 пунктів обігріву. Адреси їх розміщення можна дізнатись тут.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах