На Сумщині пройшли перші навчальні збори із загоном тероборони

До зборів залучалися мешканці Роменського району та сусідніх районів, працівники підприємств та організацій, представники бізнесових структур тощо.

«Нинішні одноденні навчання – це підготовка до 10-денних навчань, які відбудуться з 28 вересня по 7 жовтня на Сумщині, – говорив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО. – Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок особового складу щодо участі у сучасному бою з володінням штатною зброєю, здійснення злагодження взводів у визначеній організаційно-штатній структурі, їх підготовку до виконання бойових завдань за призначенням, визначення реальності спланованих заходів».

Після інструктажу всі учасники навчань відбули на полігон Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в с. Гаї, де будуть відпрацьовувати навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки. Будуть проведені заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, а також навчальні стрільби з стрілецької зброї.

Поділитися в соціальних мережах