На Сумщині створять Центри безпеки громадян

У Краснопільській та Недригайлівській ОТГ створюватимуться Центри безпеки громадян. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош.

«Я сподіваюся, що вже наступного року в нашій області буде два центри безпеки громадян. Під них уже виділені земельні ділянки. Планується створення центрів за умови співфінансування з місцевого та державного бюджетів», – зазначив посадовець.

За його словами, сьогодні відбувається презентація не самого проекту, а лише концепції, яка за підсумками обговорення ще буде доопрацьована і через кілька тижнів надана на розгляд комісії з відбору проектів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР.

Це лише перший крок, адже на сьогодні створити на своїх територіях подібні центри виявили бажання ще чотири об’єднані територіальні громади.

Представники фірми-проектувальника показали, якими можуть бути центри безпеки громадян в двох ОТГ Сумщини. За зразок вони брали діючий Центр в Бельгії. Так, згідно з концепцією центру, в одному приміщенні розміщуватимуться центр екстреної медичної допомоги, управління надзвичайних ситуацій та правоохоронці. Також буде диспетчер, який і прийматиме всі виклики. Це й заощаджуватиме час, адже диспетчер викликатиме на місце події необхідні служби, які координуватимуть між собою.

22471626_1632870450121616_7790253_n

Поділитися в соціальних мережах