На Сумщині згоріло 3 гектари (фото)

За минулу добу на території Сумської області зафіксовано загоряння залишків сухої рослинності в Буринському, Краснопільському та Сумському районах. Загальна площа пройдена вогнем становить 3 га.

Зокрема о 16:53 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про загоряння залишків сухої рослинності на відкритій території. Інформація надійшла від місцевої мешканки. На місце події було направлено 27-й Державний пожежно-рятувальний пост. По прибуттю на місце виклику вогнеборці встановили, що полум`ям охоплено суху рослинність на площі біля 2 га. Існувала загроза поширення вогню на поруч розташовані житлові будинки та споруди.

Завдяки оперативним діям пожежно – рятувальних підрозділів о 18:02 пожежу було локалізовано та не допущено її подальшого розповсюдження на будинки та споруди. Витративши на гасіння 4 тони води, о 19:06 пожежу було ліквідовано, для безперебійної подачі води пожежний автомобіль довелося дозаправляти від водонапірної башти, що знаходиться на відстані 2,5 км. Всього до ліквідації пожежі було залучено 1 одиниця спеціальної техніки та 3 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Для недопущення в подальшому таких випадків рятувальники вкотре звертають увагу населення на заборону випалювання сухої рослинності, оскільки це несе за собою значну шкоду навколишньому природному середовищу. Нерідко полум`я спричинене спалюванням сухостою перекидається на житлові будинки та інші споруди що може спричинити значні матеріальні збитки населенню та призвести до людських втрат.

foto-2

Поділитися в соціальних мережах