Податківця, спійманого на хабарі, посадили під цілодобовий домашній арешт

17 листопада 2017 року слідчим суддею обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту працівнику Недригайлівського відділення Роменської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, громадянину П. Особа підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України).

Строк дії ухвали в частині застосування запобіжного заходу у виді домашнього арешту до 16 січня 2018 року включно.

Додані до клопотання та досліджені у судовому засіданні копії документів дають підстави вважати, що підозрюваний П. міг вчинити кримінальне правопорушення, яке йому інкримінують органи досудового розслідування, що свідчить про обґрунтованість підозри.

Заслухавши учасників розгляду клопотання, дослідивши надані матеріали, слідчий суддя дійшов висновку, що на час розгляду клопотання більш м’які запобіжні заходи, ніж домашній арешт, не здатні в повній мірі запобігти ризикам, доведеним стороною обвинувачення. Адже, обіймаючи посаду начальника Недригайлівського відділення Роменської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області, громадянин П. має можливість впливати на підприємців та підлеглих, знищити документи та іншим чином перешкоджати процесу доказування.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Поділитися в соціальних мережах