Поліція затримала іноземця-нелегала

З метою припинення нелегальної міграції та виявлення й попередження фактів порушення чинного українського законодавства в царині міграційних процесів, працівники сектору превенції Глухівського відділу поліції разом із працівниками міграційної служби провели ряд заходів, націлених на виявлення іноземців та осіб без громадянства.

«Починаючи з початку серпня, працівники поліції перевірили місця значного скупчення іноземних громадян, – коментує Леонід Бібік, начальник Глухівського відділу поліції, – а саме: на продуктових та речових ринках, у навчальних закладах, торгових майданчиках, приділили увагу також готелям, залізничним вокзалам, автостанції».

Під час перевірки документів громадянина іншої держави правоохоронці встановили, що чоловік протягом тривалого часу незаконно перебуває на території України і проживає по прострочених документах. За порушення правил перебування на території нашої держави за ст. 203 КУпАП на чоловіка склали адміністративний протокол. Вирішується питання про видворення його за межі нашої держави в місячний термін.

Поділитися в соціальних мережах