Поштарку піймали на потрійному злочині

До працівників поліції Білопільського відділення звернулись троє жителів с. Воронівка. Односельчани скаржились на працівницю поштового відділення, яка привласнила матеріальну допомогу на придбання твердого палива, визначену соціальною програмою.

Коментуэ Сергій Курочка, т.в.о. начальника Білопільського відділення поліції:

«Працівники поліції розпочали перевірку та допитали 41-річну листоношу. У скоєному жінка зізнається. Вона не заперечує, що використовувала своє службове становище та обкрадала громадян, привласнивши таким чином 7 726 гривень. До того ж, під час досудового розслідування встановили, що в минулому році поштарка вже «жила» за рахунок пенсій своїх односельців, за що сплатила чималий штраф».

Гроші, за словами підозрюваної, потрібні були, аби погасити власні борги на роботі та недостачу грошей по касі. А підробивши документи, перекривала недостатню суму коштами односільчан.

Сьогодні в поліції вже довели причетність жінки до трьох таких злочинів. Їй оголосили підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: за ст.191 ч.1 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та ст.358 ч.1 та ч.3 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Кримінальне провадження направлено до суду. Їй загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Поділитися в соціальних мережах