Працівник підприємства залишився без руки

Надзвичайна подія сталася в Глухові у середу. 30-річний Олександр, який працював на деревообробному підприємстві, приступив до роботи в светрі з розтягнутими рукавами, у результаті чого той потрапив у верстат. Разом з одягом затягнуло і руку.

Чоловіка з травмованою кінцівкою доставив у Глухівську лікарню власник даного підприємства. Пацієнта госпіталізували в реанімаційне відділення.

Як сказали лікарі, їм довелося рятувати не руку, а життя людини, адже були втрачені дорогоцінні хвилини з надання першої допомоги. У підсумку Олександру ампутували праву кінцівку. Родичі потерпілого підняли тривогу, спілкуватися з господарем пилорами вони мають намір лише у правовому полі – написали заяву до прокуратури. Наразі ведеться розслідування даної події.

Джерело: kourier.in.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах