Працівники КП страйкували під будівлею суду (відео)

Працівники Конотопського трамвайного управління на чолі з в. о. директора підприємства Григорієм Коновалом влаштували акцію протесту під будівлею Конотопського міськрайонного суду.

Із собою люди принесли транспоранти з вимогами погасити заборгованість по заробітній платі та прийняти міський бюджет на 2018 рік, а також поновити в трамвайному депо електропостачання.

У своєму зверненні директор трамвайного управління звинуватив місцевих суддів у винесенні незаконних рішень. Він заявив, що через це на підприємстві після 17-ї години відбувся обшук, внаслідок якого було зламано двері. “Ми сьогодні звертаємося до голови Конотопського міськрайонного суду. Вона розглядає справу про штрафи, призначені управлінням Держпраці, представники якого у незаконний спосіб приходять на підприємство, не пред’являють документи, які дають право їм проводити перевірку”, – заявив Григорій Коновал.

Зі слів директора КП, КТУ має  заборогованість у 7 мільйонів, з яких 1,5 мільйона – зарплатня працівників, 3 мільйона 200 тисяч – за електроенергію, ЄСВ – 392 тисячі, решта суми – кредиторська заборогованість та інші виплати по захищенним статтям видатків підприємства.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах