“Праву руку” Лисенка підозрюють у корупції

Прокуратурою Сумської області погоджено протокол, складений Управлінням захисту економіки в Сумській області, про вчинення посадовцем Сумської міської ради адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією.

Громадський рух «Під контролем» поінформував про несвоєчасне подання електронної декларації за 2016 рік одним із посадовців Сумської міської ради. Встановлено, що декларація мала бути поданою до 1 квітня 2017 року, натомість посадовець подав її до НАЗК лише 14 квітня 2017 року. При цьому поважні причини несвоєчасного подання декларації відсутні.

У зв’язку з чим відносно вказаної особи складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).
Сьогодні, 1 червня 2017 року, протокол направлено до суду, копію вручено особі.

Як повідомляють ЗМІ, йдеться про секретаря Сумської міської ради Андрія Баранова.

Довідково: за вказані дії встановлена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поділитися в соціальних мережах