Три села на Роменщині просять економити газ, щоб уникнути відключень
У Києві військовий із автоматом погрожував чоловікові через іноземну музику
Міністр оборони Естонії подав у відставку після скандалу з боєприпасами для України
Майже 40 обстрілів і восьмеро постраждалих: Сумщина пережила важку добу під ударами РФ
КАБи на Сумщину
У Сумах готують масштабну реконструкцію каналізаційного колектора: фінансування перевищує 204 мільйони
Вчора
Понад 40 пацієнтів у Сумській клінічній лікарні Святого Пантелеймона отримали консультацію кардіохірурга з Інституту Амосова
Дим після прильоту суне на Суми: жителів просять зачинити вікна
Талса побачила Суми наживо: Ніколаєнко розповів про візит американських партнерів у прифронтове місто
В Україні вводять два рівні тривог: жовтий для дронів і червоний для ракетної небезпеки
День міста Суми пропонують відзначити в дорозі: містян кличуть на безкоштовні автобусні екскурсії
Сумчани вибороли медалі на чемпіонаті України з кінного спорту
У Сумах мобільних укриттів має стати втричі більше: місто планує довести їх кількість до 145
Серпень на Сумщині був теплішим і сухішим за норму: спека доходила до 37 градусів
Родина з Ямполя створила дитячий будинок сімейного типу: Григоров розповів про підтримку дітей на Сумщині
Авіаудари по Шосткинській громаді: зруйновані приміщення, пошкоджені будинки, авто і пожежна машина
Сумщина знову серед областей із новими знеструмленнями після нічної атаки по енергетиці
«Резерв+» ожив після доби збою: у Міноборони кажуть, що авторизація і функції вже доступні
На Сумщині 323 студенти-ВПО вже отримали соціальні стипендії: Пенсійний фонд пояснив умови
Загиблий і восьмеро постраждалих за добу: Сумщину накрили майже 40 обстрілів
Нічна атака ракетами й дронами: ППО збила або подавила 141 ціль, але є влучання на 16 локаціях
Відомій волонтерці із Сум оголосили підозру: історія з «гуманітарним» Mercedes таки дійшла до кримінального провадження
Нічні удари по Зарічному району Сум: горіло підприємство, приміщення і пошкоджені авто
01 вересня
Ще дві громади Сумщини потрапили до переліку територій можливих бойових дій
Київ готує місця для переселення на випадок довгих зимових відключень: у списках понад 200 тисяч людей
Кількість постраждалих після удару реактивними БпЛА по підприємству в Сумах зросла до двох
В Охтирці майже на півтори доби може зникнути світло: жителів просять зробити запас води
На Сумщині Пенсійний фонд профінансував 2,9 млрд грн виплат: найбільше спрямували на пенсії
Біля залізничного вокзалу Сум тимчасово перекрили вулицю
Кілька реактивних БпЛА вдарили по підприємству в Сумах: на території спалахнула пожежа, є постраждалий

Майже 235 мільйонів на дорогу: на Сумщині оголосили найбільший тендер року

На тендерному майданчику Prozorro оголосили масштабну закупівлю на ремонт автодороги державного значення Н-12 Суми–Полтава — ідеться, ймовірно, про найбільший тендер на Сумщині у 2026 році.

Планується поточний ремонт ділянки від км 92+449 до км 106+116 (десь на підʼїзді до Охтирки з боку Сум). Очікувана вартість робіт — 234,5 млн грн з ПДВ. Замовником виступає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

Вартість ремонту 1 кілометру дороги:

Ділянка ремонту: від км 92+449 до км 106+116 → у кілометрах це: 106.116 – 92.449 = 13.667 км

Загальна вартість: 234 542 958 грн

Тепер ділимо: 234 542 958 / 13.667 ≈ 17 160 000 грн за 1 км

📊 Ремонт одного кілометра цієї дороги обійдеться приблизно у 17,16 млн грн.

Закупівлю проводять у форматі відкритих торгів з особливостями. Подати пропозиції можна до 24 квітня 2026 року, а аукціон запланований на 27 квітня.

Фінансування передбачене з держбюджету: 100 тисяч гривень у 2026 році та основна сума — понад 234 млн грн — у 2027 році (і це якось досить дивно, наче в тендері навмисно закладають такі умови, щоб ніхто зайвий не погодився на нього. Бо хто ж в умовах війни готовий буде інвестувати власних коштів у ремонт дороги близько 200 мільйонів, щоб потім через рік держава віддала їх. Не кажучи вже про інфляцію, та про шалені ціни на пальне, яке зростає ледь не щодня). Переможця визначатимуть за єдиним критерієм — ціною.

Завершити роботи мають до 30 листопада 2027 року. Підряднику передбачений аванс у розмірі 30%, решта — після виконання робіт.

Йдеться про ремонт важливої траси, що з’єднує Суми з Полтавою та має ключове значення для логістики регіону.

Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ

Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ

Поділитися в соціальних мережах
17 лютого
У Білопіллі знову вибух
27 жовтня
На території Сумської громади поліція нейтралізувала бойову частину ворожого БПЛА
08 січня
Деревина під прицілом: дискусії навколо нового законопроєкту №4197-Д
07 червня
Як визначити свою чергу на відключення електроенергії не заходячи на сайт обленерго?
26 лютого
Видатного українського лікаря Сергія Лисенка нагородили Міжнародною премією миру (Німеччина – США)
30 грудня
«Аврора» передала 220 шоломів захисникам
02 вересня
В Черкассах есть свои Месси и Роналду: итоги футбольного первенства
24 червня
СБУ заявила, що нардеп Деркач завербований російською розвідкоюВІДЕО
З 1 вересня в українських школах планують розпочати переважно очне навчання – ОП
Українські військові вийшли з Сєвєродонецька – журналіст
Кремль відреагував на кандидатство України в ЄС: “головне, аби не було проблем для РФ”
У Херсоні підірвали колаборанта
Під Рязанню в Росії впав Іл-76
Українська авіація завдала потужних ударів по росіянах
США надають $450 млн військової допомоги Україні, у пакеті – РСЗВ та патрульні катери
Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС
23 червня
НБУ “надрукував” для уряду ще 35 мільярдів
McDonald’s може відкритися в Україні в серпні – Forbes
Перші американські HIMARS вже в Україні – Резніков
Суд заборонив партію Вітренко
Документи про завершення освіти будуть доступні в “Дії”
Європарламент підтримав кандидатський статус для України і Молдови
У Львові у закритому режимі готуються судити Медведчука
Британська розвідка: сили РФ просунулися в бік Лисичанська на 5 кілометрів
Влучання блискавки, утоплення, втрата свідомості: як надати домедичну допомогу
Зеленський: Пришвидшення перемоги – наша національна мета
22 червня
Вчителі з регіонів, де відновлять офлайн-навчання, мають повернутися на роботу – Шкарлет
Шольц: Німеччина продовжить постачати зброю Україні
В Україні повністю зупинено нафтопереробку – Вітренко
Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна