Прикордонники не пустили росіянина додому

Прикордонники відділу «Краснопілля» Сумського загону затримали порушника державного кордону України.

Прикордонний наряд, який ніс службу в міждержавному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Покровка», помітив рух невідомої особи в бік держрубежу. На вказаний напрямок негайно висунулася група реагування, яка невдовзі затримала порушника. Ним виявився громадянин Росії, житель російського н. п. Головчено. Чоловік, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу, намагався незаконно перетнути кордон з території України на територію Російської Федерації в пішому порядку в обхід пункту пропуску.

Наразі правопорушник затриманий встановленим порядком до трьох діб для встановлення особи, після чого за незаконне перетинання державного кордону України буде притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 КУпАП.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах