Скажений кіт покусав господиню і помер

3 березня в с. Ображіївка Шосткинського району домашній кіт покусав свою літню господиню, після чого здох. Труп тварини був направлений на експертизу. Лабораторно підтверджений діагноз “сказ”.

Це вже четвертий випадок сказу за поточний рік. Нагадаємо, що 2 лютого була застрелена лисиця, яка зайшла в місто Шостку і в Садовому мікрорайоні напала на двох шосткинців. Надалі у тварини було підтверджено сказ. А 13 лютого в с. Чапліївка здохла собака від сказу. 22 лютого в с. Ковтунове у лисиці, яка зайшла в приватне господарство, теж виявили цю смертельну хворобу.

Усі люди, які контактували з хворими тваринами отримують антирабічну вакцину. Як відзначають фахівці Держпродпотребслужби, у цілому по області спостерігається сплеск сказу в тварин.

Джерело: shostka-news.com

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах