Стало відомо, чим закінчилася перевірка універмагу «Київ»

Як ми повідомляли, 6 квітня в Сумах відбулися навчання на базі ТРЦ «Універмаг «Київ», під час яких перевірялися дії персоналу на випадок пожежі. Оскільки, як у жителів так і гостей обласного центру неодноразово виникало багато питань щодо дотримання в закладі норм безпеки, на захід завітали представники засобів масової інформації, повідомляє прес-служба ДСНС України у Сумській області.

За тактичним задумом загоряння сталося на п’ятому поверсі будівлі в ігровій зоні. Дане місце було обране, оскільки тут, як вдень, так і увечері, перебуває значна кількість людей разом із дітьми.

Перший етап навчань одразу виявив ряд недоліків. Зокрема, під час спрацювання автоматичної пожежної сигналізації система оповіщення виявилась справною не на всіх поверхах, а система димовидалення не працювала взагалі.

На другому етапі на місце події прибули пожежно-рятувальні підрозділи. По трьох евакуаційних виходах ланки газодимозахисної служби піднялись у будівлю для ліквідації умовної пожежі. Проте сумчани на власні очі переконалися, що через конструктивні особливості ТРЦ та ситуацію навколо нього пожежна автодрабина не здатна доставити зовні особовий склад до безпосереднього осередку горіння та проводити евакуацію людей із небезпечної зони. На заваді стають: дроти мережі електротранспорту, припарковані авто громадян, прибудови та надбудови до торговельно-розважального центру.

По завершенню сьогоднішніх відпрацювань представники ЗМІ, спілкуючись із рятувальниками, отримали детальні відповіді про складнощі, які можуть виникнути у разі виникнення реальної пожежі в ТРЦ. 

Поділитися в соціальних мережах