Сумчани визначили найкращий приватний медичний центр

Багато сумчан віддають перевагу обстежуватися та лікуватися у приватних медичних центрах, тож “Сумські дебати” вирішили з’ясувати, який заклад, на їхній погляд, якісно виділяється із-поміж інших. Ми запропонували оцінити найбільш популярні центри, хоча приватна медицина в Сумах помітно розширяється.

У проведеному нашим сайтом опитуванні “Який приватний медичний центр у Сумах найкращий?” взяв участь 761 респондент. Лідери голосування визначилися практично одразу і втримали високі позиції до фінішу.

Отже, результати.

Перше місце і звання найкращого медичного центру здобуває “Флоріс” із 380 голосами.

МЦ “Флоріс” працює у Сумах із 1998 року, наразі має кілька відділень у місті. Вирізняється сучасним діагностичним обладнанням, що дає змогу пацієнтам проходити різні види обстежень, широким спектром послуг клініко-діагностичної лабораторії, досвідченими лікарями та сучасними методиками.

grc5d90v2as

На другому місці – “Медсоюз” із 129 голосами.

МЦ “Медсоюз” зареєстрований у 2007 році. Лікарі вузьких спеціалізацій консультують дорослих і дітей, доступна сучасна діагностика із застосуванням новітніх методик, є фізіотерапевтичний кабінет.

9405

На третьому місці – “Медея” із 71 голосом.

“Медея” – багатопрофільний медичний лікувально-діагностичний центр. Робота організована за принципом «одних дверей»: консультації, діагностика та забір матеріалу для аналізів здійснюються в одному місці.

0_1802a1_6355dff2_xxxl

Інші учасники опитування мають скромніші здобутки.

med1

med2

 

Поділитися в соціальних мережах