Сумчани збирають підписи за новий маршрут

Створити новий маршрут за напрямком Роменська-Героїв Крут через 9 мкрн та вул. Прокоф’єва пропонує сумчанка Олена Берест, авторка відповідної електронної петиції.
“Прошу створити новий маршрут за таким напрямком: вул. Роменська – вул. 20 років Перемоги, вул. Прокоф’єва, проспект М.Лушпи, вул. Інтернаціоналістів (повз ринок), вул. Івана Сірка, вул. Героїв Крут та у зворотньому напрямку. Можна інший варіант схеми руху, але головне щоб покращити транспортне сполучення вул. Роменської з 9-10 мікрорайонами, оскільки раніше за цим маршрутом курсували, тролейбус № 5, автобус № 64 та маршрутне таксі № 28, а зараз курсує лише тролейбус № 5, який постійно переповнений, а якщо з якихось причин тролейбус не курсує (іноді трапляється через аварії, відсутність напруги в мережі, ремонтні роботи тощо), мешканці цих густонаселених районів змушені їхати з пересадками. Така схема руху покращила б також сполучення вул. Героїв Крут з вул. Прокоф’єва”, – пише авторка електронної петиції.

Дата початку збору підписів: До кінця збору підписів залишилось: Станом на 25 жовтня петицію підписали 44 особи з 250 необхідних.

Поділитися в соціальних мережах