У Сумах бігборд зруйнував будинок

Жителі будинку по вулиці Металургів, 77 у паніці: біля їхнього будинку встановили бігборд на відстані менше, ніж 4 метри. Конструкцію підпирає хитка цегла. Сумчани хвилюються, що під час сильних поривів вітру чи то буревію (як, наприклад, минулого літа) споруда може впасти на їхню домівку.

“Здесь спят дети, ночью проснутся – на балконе лежит бигборд… Просто даже страшно оставлять детей одних в квартире, в спальне – до бигборда 3 метра”, – говорить батько, мешканець будинку Микола Зелюкін.

Крім того, говорять сумчани, з того часу, як встановили бігборд, житловий будинок, зведений ще в 1947 році, почав руйнуватися – важка рекламна споруда тисне на підґрунтя, тому по стінах пішли глибокі тріщини:

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах