Сумчанин встановив національний рекорд

Сьогодні, 14 березня, коли в усьому світі відзначається день числа Пі, випускник СумДУ, керівник Школи розвитку пам’яті при СумДУ Артем Гарін встановив новий національний рекорд з відтворення 23 тис. знаків числа Пі після коми.

Це вже третій рекорд Артема. У перших двох випадках він встановив рекорд послідовного відтворення 10101 знака. На цей раз завдання було набагато складніше. Представник національного реєстру рекордів називала діапазон числа в межах тисяч, сотень і десятків, а Артему Гаріну необхідно було назвати запитувану послідовність із 10 цифр. Для чистоти експерімента учасника було обстежено на предмет наявності будь-яких засобів, які могли б підказати правильне значення.

Як зазначила представник національного реєстру рекордів, це поки найкращий показник не тільки в Україні, а й заслуговує всесвітньої уваги. Загальний час випробування склав 10 хв 56 секунд. Середня кількість часу, витраченого на одне число, становить 21 секунду.

Так як в світі подібного рекорду не встановлено, цілком можливо, що саме наш земляк увійде згодом до Книги рекордів Гіннеса як людина з найкращою пам’яттю в світі.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах