Сумщина пасе задніх за кількістю новобудов (інфографіка)

В Україні в минулому році ввели в експлуатацію 5,2 млн кв. м загальної площі нового житла (більше 61 тисячі квартир), але будівельний бум попередніх років уже трохи вщух. Можливо, тому, що знижується попит покупців, адже квартири в країні коштують недешево. За однокімнатну квартиру в столичній новобудові доведеться викласти в середньому близько 1,5 мільйона гривень, майже мільйон це буде коштувати в Харкові, а найдешевше – у Кропивницькому.

Найактивніше нове житло будують у Київській області, у минулому році там здали майже 11,5 тисячі квартир. Трохи відстає Київ із його найдорожчими квартирами – 9,5 тисячі.

В Одеській області в 2018 році в експлуатацію прийняли 6,7 тисячі квартир у нових будинках, при цьому нерухомість там одна з найдорожчих. Однокімнатна квартира в Одесі в середньому коштує близько 790 тисяч гривень. Трохи відстає за темпами будівництва Львівська область – 6,6 тисячі нових квартир, а ціна однокімнатної досягає 920 тисяч гривень.

Зі зрозумілих причин мало нового житла будують у Донецькій і Луганській областях. Найдешевше житло в Кропивницькому, але в Кіровоградській області будують дуже мало – лише 175 нових квартир у минулому році. У Миколаївській, Херсонській та Сумській областях новобудов також небагато.

Детальніше – на інфографіці:

Больше всего нового жилья в прошлом году сдали в Киевской области и столице, а в Луганской области почти не строят.

ru.slovoidilo.ua

Поділитися в соціальних мережах