Сумські полісмени навмисно вдарили автівкою активіста

Надзвичайна подія сталася у ніч з 25 на 26 листопада, близько 23:40.

Незадовго до цього активісти групи «Сумиконтроль», які проїжджали по вул. Леваневського, звернули увагу на порушення правил дорожнього руху з боку автомобіля патрульної поліції. Він проїхав світлофор на перехресті Леваневського–Горького на червоне світло, хоча на подальших світлофорах зупинявся і рухався з порівняно невеликою швидкістю, тобто нікуди не поспішав.

Активісти зателефонували на 102 і поїхали за патрульним автомобілем. Коли він зупинився, зажадали зафіксувати порушення правил. Оскільки поліцейські заявили, що їхали на виклик, активісти вирішили почекати, поки ті виконають завдання.

Після бесіди з правоохоронцями про порушення ПДР полісмени сіли в машину і негайно рушили з місця. Люди, які стояли перед автівкою, встигли зробити лише крок назад, як одного з них ударило бампером. На щастя, автівка не встигла набрати швидкість, але і так завдала молодій людині травму. У травмпункті у нього виявили сильне забиття колінної чашечки і запропонували госпіталізацію.

На місце події були викликані представник відділу моніторингу управління поліції, а також представник прокуратури, який оформив матеріали щодо ДТП.

Активісти записали відео з місця події.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах