У Сум з’явилася «Совість» (відео)

Допомога тим, хто цього потребує, захист прав громадян, просвітницька робота, проекти у соціальній, медичній і екологічній галузях – цими питання вже більше 10 років переймається громадська організація «Соціальна справедливість «Совість», діяльність якої добре відома не тільки в столиці, а й в регіонах України. Нещодавно ряди її волонтерів поповнили сумчани.

Цими вихідними в Сумах пройшла інформаційна кампанія на підтримку мережі центрів соціального захисту дітей. Волонтери громадської організації «Совість» розповсюджували інформаційні листівки про роботу закладів та потреби жителів міста, які стикнулися з труднощами і потребують допомоги небайдужих людей.

«Сьогодні ми допомагаємо Сумському обласному центру соціально-психологічної реабілітації. В ньому перебуває понад 50 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, віком від 3 до 18 років. Ціль акції –  зробити дітей щасливішими, а їх життя комфортнішим. Наша волонтерська організація шукає меценатів, які безпосередньо допомагатимуть закладу. А таких людей з відкритим і щедрим серцем, в нашому обласному центрі, багато. До речі, на відміну від інших громадських організацій, ми кошти не збираємо, а долучаємо до корисної справи благодійників, що напряму взаємодіють з благодійними фондами та організаціями»,  –  розповідає координатор сумської волонтерської організації Віталій Плешивий.

У найближчих планах ГО «Соціальна справедливість «Совість» – організувати новорічні заходи для безпритульних та знедолених сумчан. На них чекають святкові обіди та концертні програми з подарунками. «Адже це саме та категорія людей, яка сьогодні, як ніколи, потребує нашої уваги, любові та порозуміння. І головне, що в обласному центрі є люди, які готові творити добрі та корисні справи», –  говорить Віталій Плешивий.

 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах