У Сумах освятили комунальну установу

«Думаю, що в березні ми зможемо зробити офіційне відкриття, коли Центр реабілітації учасників АТО та їх сімей запрацює на повну потужність, а також буде закуплений необхідний інвентар для його повноцінної діяльності», – зазначив мер.

Наразі вже частково обладнано спортивну залу, кімнату для водних процедур та куточок матері та дитини. Планується, що Центр надаватиме широкий спектр послуг: консультації лікарів, психологічну допомогу та фізичну реабілітацію для учасників АТО. Фахівці установи зазначають, що планують допомагати не тільки учасникам бойових дій, а й їхнім родинам, адже це важливий напрямок роботи.

З нагоди успішного завершення капремонту будівлі Центру надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам АТО та членам їх сімей та для подальшої успішної його роботи дане приміщення освятило священство УПЦ КП.

Нагадаємо, КУ «Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей» було створено рішенням міськради від 30 березня 2016 року. Під розміщення Центру виділили занедбану будівлю у військовому містечку. Із серпня почалась її реконструкція. На ці роботи з міського бюджету було виділено 7,5 млн грн.

Поділитися в соціальних мережах