У Сумах в енергетиці введений надзвичайний стан

Кабінет міністрів ввів надзвичайний стан в енергетиці, повідомляє Українська правда.

Відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні уряду 15 лютого.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з територій, тимчасово непідконтрольних уряду.

“Я вважаю, що блокада вугілля це злочин. Принаймні що стосується вугілля, про інше не берусь судити”, – зазначив він.

Гройсман закликав учасників блокади її зняти, бо вона загрожує енергетичній безпеці України:

“Все інше, будь ласка, блокуйте, контролюйте, боріться з контрабандою і в цьому питанні можете на мене розраховувати”, – зазначив прем’єр.

Сьогодні, 15 лютого, в Сумській обласній держадміністрації вже проведене позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо безаварійного проходження опалювального сезону та сталого енергозабезпечення жителів області.

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління житлово-комунального господарства Петро Кондров, на Сумщині функціонує 3 генеруючі станції: Сумська ТЕЦ, Охтирська ТЕЦ та Шосткинська ТЕЦ. За словами  представників підприємств, на даний час пальним для функціонування вони забезпечені і працюють у нормальному режимі. Визначені об’єкти господарської діяльності, котрі не підлягають відключенню від енергопостачання.+

«На випадок відключення енергопостачання в області готові до застосування 319 одиниць дизельних електростанцій, із них 248 – стаціонарних та 71 – пересувних. Крім того, об’єкти охорони здоров’я, зокрема реанімаційні та хірургічні відділення, забезпечені автономними джерелами електропостачання», – додав посадовець

Поділитися в соціальних мережах