У Сумах визначили переможця тендеру із закупівлі GPS-датчиків

Визначили переможця на поставку 24-ох GPS-датчиків для тролейбусів  і шести для автобусів «Електроавтотрансу». Це пристрої, які дозволяють контролювати рівень палива, мають протиугінну систему. Прийом пропозицій по цих двох тендерах тривав із 22-го по 28 серпня. Учасників було троє: «Українські навігаційні системи», «Смарт Санрайз» і підприємець Сергій Світайло. Переможцем став останній – він запропонував 64 тисячі 320 гривень за датчики для тролейбусів і 16 тисяч – для автобусів.

“Два інших учасники запропонували: “!”Українські навігаційні системи” -124 тис за тролейбуси та 29 тис по автобусах, і фірма “Смарт Санрайз” по тролейбусах 131 тис, а по автобусах 33 тис, тобто там був практично крок дуже маленький і тепер буде до 27.09. 2017 буде укладено договір керівництвом підприємства і до 01.11.2017 ці системи повинні бути поставлені на підприємство”, – коментує Олександр Ситник, голова тендерного комітету КП “Електроавтотранс”

Торговий представник ТОВ «Українські навігаційні системи» зазначив, що оскаржувати результат тендеру вони не будуть.

Дмитро Левін, директор ТОВ «Смарт Санрайз» заявив, що подав скаргу на це рішення, де описав свою позицію:

“Це невідповідність технічних вимог обладнання переможця. Якби я знав, що можна не відповідати технічним вимогам, то я б запропонував дешевше обладнання”.

Кирило Гриценко, працівник «ФОП Сергій Світайло» зазначив: “У нас ціна виявилась найнижчою, і умови постачання найкращі. Коли ми готувались до тендеру, у нас обладнання повністю відповідало характеристикам”.

Наприкінці минулого року “Електроавтотранс” закупив 28 датчиків на тролейбуси у ТОВ «Смар танрайз» . Тоді це обійшлося міському бюджету у 167 тисяч гривень.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах