У Сумах затримали іноземця з кола кримінальних авторитетів

В області тривають заходи щодо виявлення іноземців чи осіб без громадянства, які нелегально знаходяться на території країни без необхідних документів.

Чергового такого порушника виявили працівники Управління карного розшуку ГУНП області спільно з працівниками міграційної служби, у якого під час перевірки виявилося документів. «За наявною інформацією порушник входить до близького оточення кримінальних авторитетів – вихідців кавказького регіону, – коментує Юрій Кузьменко, начальник Управління карного розшуку ГУНП в Сумській області. – До того ж він може впливати на криміногенну обстановку в регіоні та безпосередньо вчиняти кримінальні правопорушення». 

Нині у відношенні чоловіка працівники міграційної служби склали адміністративний протокол за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». На виконання рішення Зарічного районного суду порушника поміщено до Чернігівського пункту тимчасово перебування іноземців для застосування в подальшому процедури примусового видворення за межі нашої держави з подальшою забороною в’їзду в Україну строком на п’ять років.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах