У ЦНАПі припинили прийом документів на оформлення закордонних паспортів

Починаючи з 10:55 09.01.2018 року в зв’язку з технічними проблемами захищеного каналу зв’язку, що надається ДП «Українські спеціальні системи», прийом заявок на біометричні документи та їх видача не здійснюється. Про це повідомила начальник Центру надання адміністративних послуг в м. Суми Алла Стрижова. За її словами, вона особисто звернулася в «Українські спеціальні системи» з проханням пояснити, з чим пов’язаний збій у програмному забезпеченні та коли усунуть несправність. Втім відповіді так і не надійшло. Повторно з аналогічним змістом було направлено запит і від міського голови.

Тим часом у ЦНАПі оформлення документів тимчасово не проводиться. Сумчанам радять звертатися до Ковпаківського і Зарічного відділів міграційної служби, пише 0542.ua.

Що стосується попиту на документи для виїзду за кордон то, за словами Алли Стрижової, він після Нового року значно зріс. Якщо до свят черги були невеликі, то тепер зранку біля будівлі центру збирається черга з 70 чоловік. Ажіотаж пояснюють тим, що люди, які приїхали на свята, намагаються вирішити свої «документальні» питання.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах