Вагітна сумчанка померла у Москві після страшної ДТП (фото)

У московській лікарні померла 28-річна дівчина, яку разом із ще однією жінкою напередодні збив на автомобілі викладач університету «Синергія».

Трагедія сталася 18 червня на вулиці Верхня Маслівка у Москві. Наталя Львова, яка йшла з пологового будинку, де здавала останні аналізи перед пологами, чекала на зелений сигнал світлофора. Раптово на тротуар вилетіло BMW, за кермом якого був 31-річний Михайло Ісаханов.

dtp_io

Жінка, яка повинна була народити за два тижні, отримала важку травму голови. Медикам не вдалося врятувати дитину, усі ці дні Львова перебувала в комі. Стан другої постраждалої залишається важким.

Сторінка Наталі у Фейсбуці свідчить про те, що вона була родом із Сум. Світлини зі співчуттями виклали у соцмережі і її друзі-сумчани.

lodloor

Винуватець аварії відмовився від медобстеження на алкоголь. На даний момент він уже затриманий і, як повідомили в університеті «Синергія», звільнений.

Судячи з наявних штрафів, Ісаханов є злісним порушником ПДР. Тільки за цей рік він 49 разів притягувався до адміністративної відповідальності.

in_article_50a04bdb57

Раніше чоловік Наталії Львової Євген Львов розповів, що вони з дружиною багато років намагалися завести малюка. Коли настала довгоочікувана вагітність, радості пари не було меж. Їхня донька мала народитися приблизно 3 липня. 21 червня Євгену Львову видали тіло ненародженої доньки для поховання…

Поділитися в соціальних мережах