Відеокамера здала крадійку супермаркету на Курському

Нещодавно патрульні отримали повідомлення про жінку, яка підозрюється в крадіжках з одного з маркетів на проспекті Курському. Прибувши до магазину, охоронці порядку ознайомилися з відеозаписами, де дійсно вказані факти були підтверджені, тож жінку було затримано. Громадянка спочатку назвала поліцейським неправдиві дані відносно себе та стверджувала, що ніколи не вчиняла крадіжок у даному закладі.

Патрульні доставили її до Сумського відділку поліції, де під час проведення поверхневої перевірки в неї було виявлене пенсійне посвідчення на іншу людину, дані якої були затерті, а на них написані нові. Водночас, 55-річна жінка розповіла декілька версій появи в неї вказаного документу. З її слів, спочатку вона повинна була віддати його сусідці, потім, розповіла, що знайшла його на зупинці громадського транспорту, а на кінець, що взагалі не знає, як воно в неї з’явилося. Також у жінки були виявлені дві банківські картки, одна з яких на її ім’я, а інша на чуже, які з незрозумілих причин вона намагалася зламати, коли вони були виявлені поліцейськими.

Громадянка продовжувала плутатися в показах та дуже нервувати. Інспектори передали її слідчо-оперативній групі Сумського відділку поліції для подальшого з’ясування обставин.

Поділитися в соціальних мережах