Відеокамери зафіксували, хто вкрав у школяра телефон (фото)

Завдяки оперативним діям працівників Охтирської міської ради і відділу поліції вдалося повернути власнику телефон, який потрапив до рук інших громадян.

Школярі відпочивали в міському парку і залишили телефон біля одного зі спортивних снарядів. За заняттями втратили пильність і покинули спортивний майданчик, забувши про свою річ. Коли схаменулися, то телефона на місці вже не було і, хто ним заволодів – залишалося загадкою.

Неповнолітні прийняли рішення звернутися до міської ради з проханням допомогти повернути особисте майно. Через запис камер відеоспостереження було встановлено осіб, які заволоділи телефоном на спортивному майданчику, роздруковано їх фото та визначено, де вони знаходяться. У результаті пошуку було встановлено, що телефоном заволоділи мешканки с. Високе. Хлопці також змогли долучитися до пошукових робіт разом з співробітниками поліції.

Телефон повернувся до свого власника.

На апаратній нараді міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ зауважив, що робота по розширенню системи відеоспостереженння буде продовжуватися, адже її наявність і обізнаність мешканців про її наявність можуть попередити багато правопорушень.

2ka

Поділитися в соціальних мережах