Влада Сум хоче купити ще 4 автобуси

КП «Електроавтотранс» оголосило тендер на закупівлю газових метанових автобусів середньої місткості близько 40 осіб. Загальна вартість чотирьох одиниць становить 7,7 мільйона гривень. На кожен автобус – 1 мільйон 925 тисяч.

Колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава говорить, що Сумам абсолютно не потрібні автобуси малої місткості: «Це абсолютно не європейський досвід, адже таким містам, як Суми, де проживає близько 300 тисяч чоловік, потрібні автобуси великої та надвеликої місткості. Друге це те, що не передбачена ні повна, ні часткова низькопідлоговість, у технічних умовах відсутні вимоги до наявності електронних маршрутних покажчиків».

Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Одноріг зазначив: «Є бюджетна програма, в якій передбачені конкретно 4 автобуси середньої місткості. Є низькопідлогові автобуси, але вони імпортні, великі й дорогі. Ми не вкладаємося в ці кошти згідно з бюджетним замовленням. А що стосується технічних характеристик, то в автобусах буде вай-фай, відео-спостереження, тому технічні характеристики не такі вже й стандартні, базові».

Нагадаємо, КП «Електроавтотранс» взимку намагалося купити автобуси на виділені з бюджету 7,7 мільйона гривень. Тоді тендер скасували – через те, що міський голова Олександр Лисенко підтримав ініціативу громадськості закупити не тільки автобуси середньої місткості, а й великі, стовідсотково з низькою підлогою.

Джерело: topgorod.com

Поділитися в соціальних мережах