Залізниця просить владу прибрати безлад на платформі

До Конотопської міськради звернулося керівництво Конотопського відділення Південно-Західної залізниці стосовно постійного порушення правил безпеки руху через здійснення стихійної торгівлі на четвертій платформі, повідомляє прес-служба мерії.

Залізничні платформи, що приймають пасажирські та товарні потяги, безумовно є об’єктами підвищеної небезпеки. Крім того вони є і зоною митного контролю потягів, які прямують із Росії. Несанкціонована торгівля теж наносить велику шкоду конотопчанам, платникам податків – підприємцям, оскільки суттєво підриває їхній бізнес. А в нинішній гострій ситуації з можливим спалахом ботулізму, що несе в собі навіть небезпеку епідемії, це може бути проблемою державного рівня.

У відповідь на звернення залізниці у виконкомі була зібрана та проведена оперативна нарада із залученням представників поліції та інших посадових осіб, які відповідають за недопущення стихійної торгівлі на території міста.

У ході її проведення було прийняте рішення щоденно з шостої години ранку проводити профілактичні заходи по недопущенню стихійної торгівлі на станції Конотоп.

14 червня на четвертій платформі конотопського залізничного вокзалу силами міського відділу поліції, фахівців Держпродспоживчої служби в м. Конотоп, інспекторів КП «Муніципалітет», воєнізованої охорони станції Конотоп, посадових осіб вокзалу та залізничної станції був проведений перший із них. Того дня адмінпротоколи не складались, а рейд носив профілактичний роз’яснювальний характер. Як з’ясувалось, основна маса жителів нашого міста розуміє небезпеку несанкціонованої торгівлі і з розумінням ставиться до рішучих дій працівників відповідних служб.

Джерело: konotop.in.ua

Поділитися в соціальних мережах