ФК «Нафтовик» ліквідували (відео)

Про це повідомив міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв.

“В «Укрнафті»  прийнято рішення про ліквідацію футбольного клубу «Нафтовик». Його не буде. Все. Є рішення правління – футбольного клубу не буде. Постає питання по спортивному комплексу… Весь спортивний комплекс знаходиться у податковій заставі в державній фіскальній службі, за борги, які «Укрнафта»  повинна державі. На сьогоднішній день досягнута домовленість і почалася робота по виходу «Укрнафти» з території спорткомплексу. Їм цей об’єкт не потрібний. Вони звідти підуть», – заявив мер.

Зазначимо, що на сайті міської ради Охтирки розміщено повідомлення від 24 травня наступного змісту:

«Депутати міської ради прийняли рішення про внесення до переліку підприємств та установ, що користуються правом на оренду майна територіальної громади нашого міста на умовах, визначених для тих, що фінансуються з бюджету міста комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса», що в подальшому дає можливість на базі нинішнього спортивного комплексу «Нафтовик» організувати його роботу. Є ряд напрацювань та домовленостей щодо проведення ремонтних робіт спортивного комплексу за рахунок ПАТ «Укрнафта» і відремонтовані приміщення використовуватимуться для занять спортом та оздоровлення дітей».

Довідково. Футбольний клуб «Нафтовик» було засновано в 1980 році  за ініціативи керівника НГВУ «Охтирканафтогаз» Романа Рапія, який загинув у березні 1998 р. в автокатастрофі. Краще досягнення команди за ці роки  – перше місце в Першій лізі Чемпіонату України сезону 2006/2007 рр.

Джерело: okhtyrka.net

Поділитися в соціальних мережах