Сумчанин повторив світовий рекорд

Спробу встановити рекорд Гіннеса у підтягуванні з додатковою вагою за одну хвилину здійснив 18-річний Артем Сіробаба. Головна умова рекорду – чистота техніки виконання. Хват – прямий широкий. Додаткова вага – 18 кілограмів. Була відеофіксація рекорду та спостерігачі. Щоб перекрити існуючий рекорд, спортсмен мав підтягнутисяза хвилину мінімум 33 рази.

«Було важко, але, як на мене, все вийшло, не можу більше нічого сказати зараз. Будемо відправляти заявку з повним пакетом документів, фотозвіт і будемо чекати три місяці,як мінімум», – розповідає Артем Сіробаба.

«Техніка була бездоганна, хлопець готувався довгий час, не однократно також виступав», – зазначив Олександр Ткач, головний суддя.

Ідея встановити рекорд Гіннеса з’явилася в Артема понад три місяці тому. «Заявили про свої наміри у штаб-квартиру в Лондон, вони прислали в електронному варіанті всі свої вимоги, усі свої бланки. Син вже повторив світовий рекорд і декілька разів перевершив обласний рекорд якраз у підтягуванні з додатковою вагою», – розповів батько Артема В`ячеслав Сіробаба.

Наразі спортсмен готується взяти нову висоту: «Теж підтягування, але з трохи більшою вагою, далі за обставинами, вийде-не вийде».

Поділитися в соціальних мережах