Справжня сповідь сумського кадета

Зворушливі слова на підтримку свого навчального закладу та його керівника написав бувший кадет ‪Роман Котенко, який сьогодні навчається у Харківському національному університеті Повітряних Сил:

“Я, як випускник Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” імені Івана Герасимовича Харитоненка, дійсним заявляю, що ні я, ні мої рідні, ні на хвилину не пожаліли, що я вступив у цей навчальний заклад! Я вступив у 2012 році, закінчив його в 2015-му, і саме в цьому навчальному закладі я зрозумів яким має бути офіцер! Людина слова, якими є всі офіцери в цьому закладі. Я шаную та поважаю кожного, хто в кадетському корпусі мене чомусь навчив.

Це найкращий час в моєму житті. Я вдячний Юрію Івановичу за його керівництво. Юрію Івановичу, від мене та моїх батьків, низький вам уклін. А всі хто має сумніви в чесності та справедливості як начальника Кадетського корпусу, так і інших офіцерів – це дійсно люди підлі та продажні. Я, і мої товариші – раді що були разом саме у цьому навчальному закладі. Сумський кадетський корпус – це школа життя!

‪Я і надалі живу девізом цього закладу “Життя – Вітчизні, душу – Богові, серце – дамі, Честь – НІКОМУ!””

Поділитися в соціальних мережах