Сумчани погрожують перекрити дорогу через водіїв-льотчиків

Ніхто не стане сперечатися з тим, що дороги в Сумах ремонтувати потрібно, причому ремонтувати капітально і якісно. Є в цьому питанні і зворотна сторона медалі: як правило, після якісного ремонту дороги щасливі водії тиснуть педаль газу в підлогу, щоб насолодитися швидкістю і відсутністю ям, геть забуваючи про безпеку і пішоходів. Тому, за логікою, після того, як закінчується робота дорожників, повинна починатися робота патрульної поліції. Але у нас в Сумах цього чомусь немає.

Жителі вул. Я.Мудрого і Засумської скаржаться на постійне перевищення швидкості з боку водіїв.

«Після того як відремонтували дорогу, що веде до «Євробазару», у нас почалися проблеми. Збільшився потік транспорту. Уявіть собі: всю ніч безперервний дзвін кришок каналізаційних люків по колесах машин! Але це ще півбіди. Водії стали буквально літати по всій ділянці відремонтованої дороги. А тут немає ні знаків обмеження швидкості, ні пішохідних переходів – нічого для безпеки пішоходів. Страшно в першу чергу за дітей. Ми написали скаргу на ім’я мера з проханням встановити знаки, нанести розмітку і покласти «лежачих поліцейських» біля будинків. Але нам прийшла відповідь від КП «Шляхрембуд», у якому сказано, що вони можуть виконати вищезгадані роботи тільки після того, як їм нададуть схему встановлення дорожніх знаків, узгоджену з управлінням патрульної поліції. Але це ми і самі знаємо, зверталися-то ми не за роз’ясненнями, а з проханням про конкретні дії з боку міської влади», – розповіли сумчани.

У прес-службі патрульної поліції пояснюють, що, згідно зі ст.6 та ст.9 ЗУ «Про дорожній рух», внесення будь-яких змін в організацію дорожнього руху на тій чи іншій ділянці відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування. У департаменті інфраструктури міськради сумчанам для вирішення своєї проблеми порекомендували звернутися письмово в УКБ або на ім’я мера міста. Але вся справа в тому, що в липні жителі згаданих вулиць вже зробили це і у відповідь отримали лише відписку! Очевидно, доведеться звернутися ще раз. Ми сподіваємося, що прохання сумчан таки буде почуте. Люди готові навіть перекрити дорогу на вул. Іллінській, якщо найближчим часом на їхнє прохання не буде ніякої реакції з боку міської влади.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах