Сумська мерія провела ревізію у місцях торгівлі харчовими продуктами

У Сумській міській раді відбулася нарада з міськими підприємцями, які займаються роздрібною торгівлею харчовими продуктами.

Заступник міського голови Ольга Волошина зосередила увагу на недоліках, які були виявлені під час перевірок. Серед таких: невідповідність вимогам куточків споживачів, неналежне товарне сусідство, наявність товарів, в яких вичерпався термін придатності, відсутність товарно-транспортної накладної, недотримання санітарних норм, відсутність медичних книжок. Вона також підкреслила, що нині великим попитом користується закордонна продукція, етикетки на якій часто-густо не містять українського перекладу. Заммера попросила присутніх на нараді підприємців звернути увагу на всі ці недоліки та виправити їх.

Чи не найголовнішим питанням, яке розглянули під час наради, стало обговорення нового Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Як повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Хрін, в силу документ має вступити вже завтра. Цим Законом регламентується порядок планових та позапланових перевірок, які можуть здійснювати фахівці Держпродспоживслужби.

Відповідно до документу скасовується попередження підприємців за 10 днів про планові перевірки, а позапланові проводитимуться за скаргою покупців, якщо така буде визнана обґрунтованою.

Поділитися в соціальних мережах