Сумське управління освіти відзвітувало про витрачені кошти

Сьогодні, 14 березня, в адміністративній будівлі Сумської міськради головні розпорядників бюджетних коштів відзвітували про витрачені гроші за 2017 рік. Тут зібралися більше десятка керівників структурних підрозділів міськради.

Про фінансовий стан освітньої сфери присутніх ознайомила начальник управління науки і освіти Антоніна Данильченко. За її словами, в минулому році управління орієнтувалося на реалізацію державних освітніх програм та інтеграцію дітей в навчальний процес.

На забезпечення функціонування галузі з міського бюджету було виділено близько 733 млн грн, що на 200 млн грн більше, ніж у минулому году. Однако всю суму використати не вдалося через економію енергоносіїв. Майже половину суми склали витрати на утримання шкіл, 79,8 млн грн на профтехучилища. Збільшилися витрати і на утримання дошкільних установ за рахунок подорожчання харчування, яке обійшлося міськбюджету в 56 млн грн. Майже 3 млн гривень було направлено на поліпшення матеріального стану закладів освіти.

Джерело: https://www.0542.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах