У Сумах із трьох тролейбусних терміналів працює тільки два

27-го листопада у Сумах презентували валідатори – термінали для оплати за проїзд банківською карткою. Зараз із 3 валідаторів працюють два. Тролейбус, на якому був розміщений третій, ремонтується. Самі термінали надвечір розряджені.

За словами директора КП “Електротранс” Віталія Однорога, поки що штрафів через відсутність талончика після оплати картки поки не було.

“У разі перевірки кондукторами або контролера, оплачений квиток чи ні, пасажир повинен звернутися до кондуктора або водія. У них знаходитися термінал, за допомогою якого можна перевірити, чи було зроблено транзакція. Він проводить цю картку до терміналу й виходить чек, на якому написано оплачено”, – говорить керівник КП.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах