У Сумах магазин електроніки заплатить 51 тисячу штрафу

Апеляційний суд залишив в силі штраф в розмірі 51 000 грн за порушення ТОВ “АЛЛО” технічних регламентів при реалізації телекомунікаційного обладнання.

У магазині ТОВ «АЛЛО» у січні 2018 року була проведена планова перевірка характеристик телекомунікаційної продукції на відповідність вимогам законодавства про державний ринковий нагляд.

За результатами перевірки були виявленні численні порушення вимог діючих технічних регламентів та виявлене обладнання, яке не відповідало діючим технічним регламентам та державним стандартам, реалізовувалось за відсутності національного знаку відповідності, документів про походження продукції та інформації про виробника.

За порушення законодавства та вимог технічних регламентів до ТОВ «АЛЛО», на підставі матеріалів перевірки та протоколу про порушення законодавства про державний ринковий нагляд начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталієм Моісеєнко у лютому 2018 року було винесено постанови №12 -14, якими були застосовано штрафні санкції на загальну суму 51 000 гривень.

ТОВ «АЛЛО» звернулося до суду з метою оскарження постанов про застосування штрафних санкцій. За результатами численних судових засідань, спеціалістами відділу правового забезпечення О. Демченко та А. Міщенко була доведена законність та обґрунтованість прийнятих рішень за результатами перевірки та штрафні санкції згідно постанов №12 -14, були залишені рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду в силі.

Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду по справі №804/2022/18 рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Поділитися в соціальних мережах